Wydarzenia

Norbert Biedrzycki szefem McKinsey Digital Lab

Norbert Biedrzycki od 1 września będzie kierował warszawskim oddziałem McKinsey Digital Lab (MDL). To trzecie w Europie – po Londynie i Berlinie – i siedemnaste na świecie cyfrowe studio McKinsey.

MDL oferuje klientom usługi łączące doradztwo strategiczne oraz możliwość bezpośredniego wdrożenia zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Nasi programiści, eksperci IT oraz konsultanci biznesowi wspierają klientów w zakresie kompleksowej transformacji cyfrowej, w tym budowania doświadczenia klienta, szybkich wdrożeń aplikacji biznesowych, rozwiązań i analiz Big Data, wdrożeń IoT, zastosowań biznesowych sztucznej inteligencji oraz blockchain.

Norbert Biedrzycki to doświadczony manager i ekspert IT z ponad 20-letnią praktyką w biznesie. Zarządzał dużymi firmami technologicznymi takimi jak Atos oraz giełdowe ABC Data i Sygnity, zasiadał w radach nadzorczych wielu spółek oraz pracował nad rozwojem wielu start-upów technologicznych. W latach 2003-2010 pracował w McKinsey & Company, doradzając klientom w zakresie tworzenia strategii, zarządzania zmianą i innowacji cyfrowych. Był również dyrektorem Działu Usług Doradczych w Oracle.

Cieszę się, że będę odpowiedzialny za McKinsey Digital Lab w Warszawie, które wspiera naszych klientów z całego regionu w cyfrowej transformacji. Przez lata pracowałem na styku biznesu, technologii oraz IT i jestem przekonany, że praktyczne, a jednocześnie nowatorskie podejście MDL skutecznie odpowiada na potrzeby naszych klientów – mówi Norbert Biedrzycki. Firma McKinsey, która od lat dostarcza biznesowo–technologicznych inspiracji, szybko dostosowuje się do potrzeb klientów i najnowszych wyzwań technologicznych.

Pasją Norberta są najnowsze technologie, robotyzacja, zastosowania sztucznej inteligencji, blockchain, VR i AR, Internet Rzeczy, oraz ich wpływ na gospodarkę i społeczeństwo. Więcej na ten temat można przeczytać na blogu Norberta, jego profilu na LinkedIn oraz Facebooku.