4 kroki do McKinsey

Zloz-aplikacje-McKinsey

Etap I

1. ZŁÓŻ APLIKACJĘ

Wejdź na naszą stronę McKinsey.com i sprawdź kogo aktualnie szukamy. Pamiętaj, aby składając aplikację załączyć CV i list motywacyjny. Wszystkie dokumenty powinny być w języku angielskim.

Wskazówka: pomyśl czym nas przekonać do siebie.

Test-problem-solving-McKinsey

Etap II

2. TEST – PROBLEM SOLVING

Po pozytywnej ocenie dokumentów skontaktuje się z Tobą rekruter z zaproszeniem do udziału w teście (Problem Solving). Test jest w całości w języku angielskim i składa się z pytań wielokrotnego wyboru. W każdym pytaniu jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź, nie ma punktów ujemnych. Na wypełnienie testu osoby studiujące w krajach anglojęzycznych będą miały 60 min a osoby z polskich uczelni 75min. Wynik testu otrzymasz w ciągu dwóch dni.

Wskazówka: rozwiąż przykładowy test i zapoznaj się z naszą aplikacją mobilną iOS / Android 

Rozmowy-kwalifikacyjne-McKinsey

Etap III

3. ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

Jeśli poradzisz sobie z testem, w wybrany wspólnie dzień zaprosimy Cię na rozmowy kwalifikacyjne.

I runda: trzy 45-minutowe spotkania z konsultantami McKinsey. Opowiesz o swoich doświadczeniach oraz rozwiążesz trzy case study. Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zaprosimy Cię do kolejnej rundy.

II runda: dwie rozmowy z partnerami McKinsey na tematy powiązane z case study.

W miarę możliwości staramy się, aby obie rundy odbyły się tego samego dnia. Rozmowy najczęściej odbywają się w piątki od 9:00.

Wskazówka: poćwicz case’y przed rozmowami. Masz możliwość zapisać się na próbne rozwiązywanie case’a z jednym z naszych konsultantów. 

witaj-w-mckinsey

Etap IV

4. WITAJ W MCKINSEY!

W ciągu tygodnia otrzymasz od nas informację o tym, jak Ci poszło oraz – miejmy nadzieję – propozycję pracy.