Co oferujemy

 • Realny-wplyw-na-rzeczywistosc-biznesowa-McKinsey

  REALNY WPŁYW NA RZECZYWISTOŚĆ

  Jesteśmy obecni we wszystkich branżach, które mają znaczący wpływ na polską i światową gospodarkę oraz sektor publiczny. Jako konsultant McKinsey będziesz dotykać zagadnień i mierzyć się z wyzwaniami, które realnie kształtują całe rynki. Kontaktując się bezpośrednio z prezesami i zarządami, zyskasz wpływ na to, jak będzie wyglądała Polska i świat. W McKinsey możesz pracować nie tylko dla największych przedsiębiorstw, ale również dla fundacji walczących z problemami współczesnego świata oraz dla instytucji rządowych.

 • Roznorodnosc-projektow-McKinsey

  RÓŻNORODNOŚĆ PROJEKTÓW

  W ciągu 5 ostatnich lat pracowaliśmy dla ponad 2 tys. klientów, w tym 93 spośród 100 największych korporacji na świecie i 29 z 34 krajów OECD. Mamy kompetencje w 180 dziedzinach w obrębie 18 branż. Możesz specjalizować się w jednej z nich lub pracować dla różnych gałęzi gospodarki. Cokolwiek wybierzesz, Twoja praca będzie miała realny wpływ na obszar, którym się zajmujesz.

 • Projekty-miedzynarodowe-McKinsey

  GLOBALNE MOŻLIWOŚCI

  Jako konsultant McKinsey będziesz uczestniczyć w projektach zagranicznych, współpracując z międzynarodowym zespołem konsultantów i korzystając z ich doświadczeń oraz znajomości rynków. Do wyboru masz ponad 100 biur McKinsey w 61 krajach świata. W ciągu ostatniego roku konsultanci z Warszawy pracowali nie tylko w Europie, ale także m.in. w Australii, Tajlandii, Kanadzie, RPA i w Ameryce Południowej.

 • MBA-McKinsey

  MBA

  McKinsey jest w Polsce największym prywatnym sponsorem studiów MBA na 6 najlepszych uczelniach świata. Jako młodszy konsultant możesz wyjechać na finansowane przez McKinsey studia na takich uczelniach, jak Harvard, Wharton, Columbia, Kellogg, Stanford czy INSEAD. Po ich ukończeniu i po akceptacji naszej oferty, awansujesz na stanowisko starszego konsultanta. W warszawskim biurze McKinsey dyplom MBA ma 70 procent starszych stażem konsultantów.

 • Indywidualny-rozwoj-McKinsey

  INDYWIDUALNY ROZWÓJ

  Masz w sobie pasję i chęć do nauki? Na początek to wystarczy. Nie oczekujemy, że od pierwszego dnia pracy będziesz kopalnią wiedzy o wszystkich branżach. W szkolenia inwestujemy 100 mln dolarów rocznie. Przekazujemy konkretną wiedzę, rozwijamy umiejętności interpersonalne i uczymy wiary w siebie. Promujemy kulturę coachingu i dlatego:

  • Twój rozwój zawodowy będzie wspierał jeden z partnerów – Twój mentor
  • Przy wyborze projektów pomoże Ci zespół profesjonalistów
  • Po każdym projekcie, a nawet w jego trakcie otrzymasz informację zwrotną, która jest podstawą planowania dalszego rozwoju
 • Mozliwosc-czasowej-racy-w-innej-firmie-McKinsey

  ELASTYCZNOŚĆ

  W McKinsey możesz realizować nie tylko cele zawodowe, ale również te związane z życiem prywatnym. Nasze programy umożliwią elastyczne kształtowanie relacji między pracą a życiem prywatnym, w sposób, jaki w danej chwili jest dla Ciebie najlepszy:

  • Take Time umożliwia wzięcie dodatkowego czasu wolnego między projektami, który możesz dowolnie wykorzystać
  • Pace umożliwia kształtowanie ścieżki kariery w tempie, które sam zaplanujesz
  • Jeżeli zostajesz rodzicem, możesz skorzystać z naszych rozwiązań dla mam powracających z urlopów macierzyńskich lub ojców korzystających z urlopu rodzicielskiego
 • Szansa-dla-kobiet-McKinsey

  SZANSA DLA KOBIET

  Chcemy być firmą najczęściej wybieraną przez kobiety, które planują karierę w doradztwie strategicznym. Dlatego dużą wagę przykładamy do wspierania naszych koleżanek. Oferujemy programy rozwojowe i mentoringowe dla kobiet, które wspierają rozwój wybranych kompetencji na każdym etapie kariery. Staramy się również odpowiadać na potrzeby naszych koleżanek wynikające z ich ról poza pracą. W 2014 r. partnerem McKinsey została pierwsza Polka, Ewa Szmidt-Belcarz, która dziś jest prezesem Empiku.

  Więcej: McKinsey Women Website

 • _MG_8213

  PRZYJAŹNIE I RELACJE NA CAŁE ŻYCIE

  McKinsey to społeczność niezwykłych ludzi, którzy pracę łączą z pasją.  Czas spędzony na projektach, radość z sukcesów, wspólne wyzwania i cele – to powoduje, że relacje zbudowane w firmie zmieniają się w długoletnie przyjaźnie, nawet, jeśli nasze ścieżki zawodowe się rozchodzą. Wielu byłych konsultantów McKinsey przyznaje, że na naszych regularnych spotkaniach dla alumnów powstają najlepsze pomysły biznesowe albo że dzięki sieci kontaktów McKinsey znaleźli ciekawszą pracę.

 • 20151002-212028

  DOBRA ZABAWA

  Razem nie tylko pracujemy, ale również się bawimy. Cieszymy się z sukcesów w zespołach projektowych, spotykamy się w gronie konsultantów lokalnie i na poziomie europejskim. Spędzamy czas wspólnie z naszymi rodzinami na corocznych wyjazdach integracyjnych. W chwilach dla naszego biura najważniejszych zawsze jesteśmy razem.