Kariera

Co wyróżnia pracę w Digital McKinsey?

Digital McKinsey to miejsce dla osób, które fascynują się technologią. W Digital McKinsey zajmujemy się projektami dla wszystkich branż i wszystkich praktyk, działając w sposób w pełni zintegrowany z konsultingową częścią naszej firmy.

Dołączając do Digital McKinsey, będziesz częścią globalnego zespołu, który zajmuje się różnorodną problematyką: od modernizacji infrastruktury informatycznej i strategii, przez rozwiązania chmurowe, cyberbezpieczeństwo i transformacje cyfrową po data science.

Wraz z pracownikami z innych praktyk McKinsey & Company, będziesz wspierać naszych klientów w opracowywaniu przełomowych produktów i usług, zarówno w obszarze technologii, jak i poza nim.

Digital McKinsey w liczbach

  • Zatrudniamy 3000 ekspertów, w tym ponad 1000 programistów, architektów systemów IT, grafików komputerowych oraz specjalistów od robotyzacji i analizy danych za pomocą sieci neuronowych
  • Nasi eksperci pochodzą z 60 krajów
  • Współpracujemy z ponad 150 firmami tworzącymi oprogramowanie i platformy technologiczne
  • Zrealizowaliśmy ponad 15000 projektów z zakresu technologii cyfrowych dla ponad 2000 klientów

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska w warszawskim biurze McKinsey & Company. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Digital McKinsey, zgłoś swoją kandydaturę poprzez naszą globalną stronę rekrutacyjną.

Aplikuj